Dzień przystąpienia do Pierwszej Komunii Świętej jest świętem dla całej rodziny. Od wielu lat robimy wszystko, żeby uroczystość była wyjątkowa, a wspomnienia z tego dnia pozostały z Państwem na długo. Projektujemy i szyjemy stroje: alby oraz sukienki komunijne, które towarzyszą Państwu w najważniejszych chwilach. Pomagamy tworzyć piękną oprawę oraz wspólnie przeżywać to podniosłe wydarzenie.

Służymy Państwu fachową poradą – wiemy, jak ważne jest, żeby w dniu Pierwszej Komunii Świętej każdy szczegół był dopracowany. Nasze alby oraz sukienki komunijne szyjemy z miękkich i trwałych materiałów – głównie satyny jedwabnej oraz kaszmiru, zapewniających komfort użytkowania. Stroje są starannie wykonane i są szyte na indywidualnie pobrane wymiary dziecka w okolicach listopada, natomiast w kwietniu dokonujemy przymiarek uszytych szat. Regulujemy wówczas długość i szerokość, w ten sposób mają Państwo gwarancję ,że w dniu Komunii zamówione alby będą doskonale leżały na dzieciach.

Zapraszamy do współpracy grupy i osoby indywidualne.

Alby dla dziewczynek: 

Stroje dla dziewczynek mają krój sukieneczkowy i są szyte z satyny jedwabnej oraz kaszmiru. Szaty są taliowane, odcinane w pasie i mają półkloszowy dół z dodatkowo wszytą halką z usztywnianym tiulem dzięki czemu bardzo ładnie się układają. Alby mają krótki rękaw, góry są na podszewce przez co nie prześwitują i są zdobione aplikacjami wyszywanymi delikatnymi cekinami i perełkami. Dodatkowo do kompletu jest bolerko z długim rękawem, pasek z szarfami i woreczek na książeczkę. W bokach i w stanie pozostawiamy marginesy materiału do poszerzenia i przedłużenia alby na rocznicę.

Sukienki komunijne dla dziewczynek:

W naszej ofercie posiadamy również bardziej zdobne modele sukienek komunijnych. Możemy również uszyć sukienkę wg. indywidualnego projektu. 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji przykładowych modeli :

Stroje dla chłopców :

Alby dla chłopca są uszyte z kaszmiru, mają krój komży i jest to zestaw dwuczęściowy. Alba ma zdejmowaną pelerynkę z emblematem IHS i jest obszyta białą pasmanterią. Komża ma podwójne fałdy z przodu i z tyłu dzięki czemu bardzo dobrze prezentuje się na różnych sylwetkach. W rękawach oraz na dole alby pozostawione są marginesy materiału do przedłużenia na rocznicę. Gdyby któryś z chłopców chciał służyć jako ministrant – można wykorzystać komże bez pelerynki. 

Skontaktuj się z Nami!