O Nas

Salon Sukien Ślubnych Ewelina istnieje na rynku od 1958 roku, jest to firma rodzinna z tradycjami . Działając przez tak długi okres zyskaliśmy miano godnej zaufania firmy w branży sukien ślubnych.

Suknie w naszym salonie stworzone są dla kobiet, które chcą czuć się komfortowo oraz pragną być ubrane zgodnie z najnowszymi trendami mody. Na ich życzenie oferujemy niepowtarzalne modele, zawsze służąc fachową poradą.

Fachowa obsługa oraz niepowtarzalny wystój wnętrza to wizytówka firmy, dzięki której poczujesz się wyjątkowo

Wymarzona kreacja ma dodawać Pannie Młodej wdzięku, zmysłowości i pewności siebie. Możesz liczyć na nasze zaangażowanie w proces wyboru tej najważniejszej sukni w Twoim życiu, która musi odpowiadać Twoim oczekiwaniom i marzeniom.

Historia

1969 r.

Rozpoczęcie działalności

Salon Ewelina, to rodzinna firma przekazana z pokolenia na pokolenie założona 09.07.1958r przez Cecylię Cieślik przy ówczesnej ul. Środkowej. W roku 1969 r. firma rozpoczyna działalność przy ul. Zamkowej w nowo wybudowanym kompleksie pawilonów.

Oferta usług krawieckich połączona została ze sprzedażą sukien ślubnych i komunijnych. To było nowe wyzwanie, ale jak się okazało warte podjęcia.

Dynamicznie się rozwija, zatrudnia pracowników i szkoli uczniów w zawodzie, za co właścicielka firmy dostaje złotą odznakę dla szkolącego mistrza.

Sklep pozostał przy ul. Zamkowej do roku 2008.

1995 r.

Przeniesienie pracowni

W roku 1995 pracownia zostaje przeniesiona do lokalu przy ul. Gwiezdnej i powstaje wypożyczalnia sukien ślubnych.

Jubileusz Pracy

od 40 lat Nasza niezastąpiona Pani Ewa dba o to, żeby suknie były dopasowane w każdym szczególe

Obecnie

Obecnie firma jest prowadzona i zarządzana przez Ewę Powęska.

Przez ponad 60 lat działalności zyskaliśmy miano godnej zaufania firmy w branży ślubnej .

"Miło nam jest ,kiedy przychodzi klientka zamówić szatę liturgiczną dla dziecka i przypomina, że kiedyś zamawiała u nas swoją suknię ślubną, albo przychodzi młoda kobieta po suknię i mówi, że jej mama też miała swoją z naszego salonu.
Łączymy w ten sposób pokolenia i wciąż realizujemy marzenia klientek…"

Kolekcja sukien 1998-1999

Skontaktuj się z Nami!